Kategorijos

Čiužinys 24 IM 160

Čiužinys 24 IM 160
Prekės kodas: 24 IM
Kaina: 249.00 € 199.00 €
Kiekis:     - ARBA -   Į atmintinę
Pridėti palyginimui
Išmatavimai: 160x200 cm, aukštis - 23 cm
Tai aukščiausios kokybės anatominis čiužinys su ortopediniu efektu ir šiuolaikiška vėdinimo sistema viduje. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra jo aukštis (storis). Būtent šis rodiklis, kaip ir čiužinio užpildymas, turi įtakos tinkamai paskirstant apkrovą stuburui.

Naujoviškas patentuotas zonos kūrimas, kuris vienu metu apima du zonavimo variantus - išilginį ir skersinį. Išilginis yra skirtas atskirti dvi čiužinio miegamąsias vietas pagal atramos standumą. Skersas - iškrauti stuburą ir atpalaiduoti visus kūno raumenis.

Hard Board technologija. Padidinti čiužinio šonų standumą ir pagerinti našumą.

4 tipų nepriklausomos novatoriškos spyruoklės ANTINOISE +, kurių padidėjęs elastingumas yra įvairaus skersmens ir standumo, kurių aukštis 205-225 mm., Supakuotas į atskirus maišus, kurių aukštis 170-175 mm. ir uždarytas neaustine medžiaga „SPANBOND-PROTECT“ iš abiejų pusių.
Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas, kuris sukuria aukštą kūno atramą net esant labai didelei pastoviai apkrovai.

Prabangus užvalkalas turi papildomą vėdinimo sistemą - aeruojamą 3D tinklelį aplink čiužinio perimetrą. Tai apsaugo čiužinį nuo susikaupusių dulkių ir per didelės drėgmės vidiniuose sluoksniuose, taip pat formuoja ir palaiko reikiamą mikroklimatą, kuris turi įtakos miego kokybei.

Čiužinio užvalkalas yra nuimamas. Užtrauktukas yra aplink visą čiužinio perimetrą, kad jį būtų lengva prižiūrėti ir plauti.

Atlaiko 180 kg svorį vienoje miegamoje pusėje.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: